Торгова марка «Martino» на сьогоднішній день представлена великим асортиментом справжнього італійського кускусу, ідеального гарніру, для будь-якої здорової і смачної страви. Бренд «Martino» народився в 1904 році і належить SIPA INTERNATIONAL, галузевому лідеру з виробництва кускусу з твердих сортів пшениці і кускусу з інших всіляких інгредієнтів.

Вся продукція виробляється з Італійської сировини, яка дає продуктам «Martino» типово італійський аромат і смак. Кускус «Martino» є багатим на білок і клітковину, завжди розсипчастий, смачний і ароматний. Найвища якість гарантується всесвітнім визнанням і продажами «Martino» по всьому світу, а також всілякою сертифікацією виробництва, сировини і продукції. Купуючи «Martino», Ви незмінно завжди отримуєте легку, натуральну і корисну їжу з ідеальною якістю смаку в кожній пачці. Тільки Вам вибирати який кускус «Martino» сьогодні буде у Вас на столі: класичний, цілісно зерновий, органічний, органічний для дітей, Без глютену, а може з кукурудзи, або нуту … Вибір фантазії нескінченний!

У лінійці продукції присутні лінії:

Martino Premium – ідеальна якість регулярного кускусу, цільно зернового кускусу і органічного кускусу для кожного будинку в зручних упаковках 500 грам.

Martino Chef – це висока якість Ваших творінь як для шеф кухарів будинку, так і в ресторанах. Ідеальна якість, за збалансованою ціною в зручній упаковці по 1-му кілограму є кращим вибором на ринку.

Martino Kids – ідеальний органічний кускус спеціально для дітей в класичному або цілісно зерновому виконанні в зручних упаковках 500 грам. Ідеально підходить для повноцінної, легкої, натуральної і поживної дієти Вашого малюка.

Martino Al Naturale – альтернативний класичному кускус з кукурудзи, нуту, гороху і сочевиці. Наповнений незвичайним смаком і легкістю, ідеально підходять для веганів і дотримання кошерної дієти. Даний кускус виробляється з сировини альтернативній пшениці. Завдяки своїм смаковим якостям лінія Al Naturale порадує своїм смаком справжніх гурманів.

Martino Al Naturale Gluten Free – спеціальна лінійка повторює стандартну лінію Al Naturale, але при цьому сертифікована за стандартом Gluten Free і виробляється на повністю окремій лінії, на котрій виконується виключно кускус без глютену.

Martino The Colors – це лінійка натурального кольорового кускус з неповторним смаком з буряка, шпинату, томатів. Виглядає не перевершено і має яскравий смак, при цьому не містить ніяких
барвників і добавок будучи на 100% натуральним продуктом. Кускус лінійки The Colors є особливо багатим на вітаміни А, С, В9, калій, магній, залізо, природні антиоксиданти. Радість смаку і здоров’я.

Слідкуй за нами і кращими кулінарними шедеврами в

Де придбати

Ми завжди раді новому взаємовигідному співробітництву з мережами, дистриб’юторами, оптовими покупцями, мас медіа, логістичними та транспортними компаніями. Якщо у Вас є будь-які питання, пропозиції завжди звертайтеся, ми відкриті для нового співробітництва:

babych@magnus-food.com
тел.: +38 (098) 260-98-08;
dir@magnusunio.com
тел.: +38 (067) 886-11-61;