Торгова марка «Green Life» на сьогоднішній день представлена консервованим тунцем шматочками в морській воді і в соняшниковій олії. Найвища якість смаку і насолоди в кожній баночці. Ми використовуємо для виробництва тільки свіжий дикий океанічний тунець Скіпджек з регіону Тихого Океану і максимально смачну рецептуру приготування.

prod1-min
prod2-min

Продукція під нашою власною торговою маркою відповідає найвищим стандартам якості і смаку. Здорова їжа для здорового життя – це задоволення смаку на кожен день. Продукція спрямована на споживачів, які розуміють толк у смачній і здоровій їжі. Тунець «Green Life» – завжди ідеальне доповнення для здорових, поживних і смачних страв: салатів, паст, сандвічів, гарнірів і будь-яких інших Ваших ідей.

Дикий океанічний натуральний тунець шматочками від торгової марки Green Life представлений в двох видах: в морській воді і соняшниковій олії. Тунець Green Life є ідеальним дієтичним доповненням до будь-якого гарніру, салату і будь-якої іншої Вашої ідеї та страви. На 100 грам продукту: енергетична цінність – всього 105 ккал, білків – 25 грам, вуглеводів – 0 грам, жирів – 0,6 грам.

Green Life пропонує екологічно чисте м’ясо тунця, без ГМО, яке ідеально підходить для приготування улюблених страв з тунця для Вашої родини. Green Life упакований вручну в банки з використанням тільки натуральних продуктів і без використання консервантів. Спеціальна технологія стерилізації тунця Green Life забезпечує збереження вітамінів, Омега-3 і Омега-6 кислот.
М’ясо тунця Green Life відрізняється великою кількістю поживних речовин:

  • Вітаміни: А, В1, В2, В3, В4, В6, В12, D, E Мікроелементи: Fe, Zn, Cu, I, Se, Mn
  • Макроелементи: P, K, Mg, Na, Ca Жирні кислоти: Омега-3, Омега-6
  • Білки: Аргин, Гістін

Стеж за нами і кращими кулінарними шедеврами в

Де придбати

Ми завжди раді новому взаємовигідному співробітництву з мережами, дистриб’юторами, оптовими покупцями, мас медіа, логістичними та транспортними компаніями. Якщо у Вас є будь-які питання, пропозиції завжди звертайтеся, ми відкриті для нового співробітництва:

babych@magnus-food.com
тел.: +38 (098) 260-98-08;
dir@magnusunio.com
тел.: +38 (067) 886-11-61;