Торгова марка «ESCA» на сьогоднішній день представлена готовими замороженими морськими коктейлями з соусами. Усе найкраще, що є в морі, на твоїй тарілці швидко і смачно. Все в одній упаковці, швидко готуються, і найголовніше – дуже смачно!

Всього за 8 хвилин вдома ви отримуєте готову страву, до будь-якого вашого гарніру, за смаковими якостями як в кращих ресторанах Італії. Справжнє італійське асорті з морепродуктів з соусом ідеально підходить для вживання з пастою, різотто, басматі або кускус – ви отримуєте завжди ідеальне доповнення морського коктейлю до Вашого гарніру. Мільйон ідей як приготувати і з чим – залежить тільки від Вас, але незмінно виходить дуже смачне блюдо швидко, легко і зручно.

Маючи більше 50 років досвіду і прихильність до використання тільки кращих інгредієнтів, компанія ESCA подає на стіл страви найкращої якості легендарної італійської кухні морепродуктів.

«ESCA» виготовляється в Італії. Традиційний італійський смак. Компанія Esca – лідер італійського ринку в даній товарній категорії.

Стеж за нами і кращими кулінарними шедеврами в

Де придбати

Ми завжди раді новому взаємовигідному співробітництву з мережами, дистриб’юторами, оптовими покупцями, мас медіа, логістичними та транспортними компаніями. Якщо у Вас є будь-які питання, пропозиції завжди звертайтеся, ми відкриті для нового співробітництва:

babych@magnus-food.com
тел.: +38 (098) 260-98-08;
dir@magnusunio.com
тел.: +38 (067) 886-11-61;