ПАСТА VIETRI+Ottima

Коли засновник компанії Джованні Вітрі організував перші виробництва макаронних виробів – це був 1890 рік. У той час перші спагетті, пенне і фузіллі сушили на сонці на довгих бамбукових тростинах.

Мудрість майстрів-макаронних виробів і природно-кліматичні умови забезпечили нашим столам здоровий продукт, з максимальною непідробністю і безпомилковим ароматом. З того періоду, сьогодні залишається вражаючий фотоархів, дорогоцінна колекція форм, прокатних станів, елеваторів, але, перш за все, макаронне мистецтво та досвід, яке, передане поколінням, завдяки якому досягли успіху в управлінні макаронною фабрикою Pasta Vietri та закріпили унікальну традицію та її сучасне вдосконалення.

Сьогодні Pasta Vietri – це унікальний, сучасний та цілеспрямований продукт.

Унікальний тим, що виробляє понад 130 різних форматів і може похвалитися виробництвом макаронних виробів з непросіяного борошна.
Сучасний оскільки має найсучасніші технології виробництва, гарантуючи високу якість пасти.
Цілеспрямований тому що переконані, що справжню якість можна отримати, тільки поважаючи давні традиції своїх перших макаронних майстрів

Не випадково, насправді, Pasta Vietri використовує для малювання різних форматів лише чисті бронзові форми, завдяки яким макарони набувають свою неповторну шорстку та пористу поверхню та її справжні характеристики.

І не випадково після бронзового малювання Pasta Vietri посилюється тим же процесом, мистецтвом виготовлення макаронних виробів минулого: повільна сушка при низькій температурі.

Тільки цей вид сушіння забезпечує продукт багатим ароматом і харчовими цінностями, з унікальною текстурою і смаком.
Pasta Vietri настільки любить Макарони, що вирішив зробити його всіх видів для всіх потреб і всіх цікавостей, насправді є понад 130 форматів, які можна використовувати на всі випадки життя та рецепти, від найпростіших до найвитонченіших.

СОЛОДОЩІ__10_-removebg-preview

І не випадково макарони Вієтрі підкорюють всіх,
починаючи з першого смаку!

Саме тому наша компанія імпортіє пасту OTTIMA зберігаючи смак, та впевнена в смаку та користі ексклюзивної італійської кухні. Смачно, ситно, корисно!
Протягом кількох поколінь у чарівній Італії, виробляють те, що в усьому світі вважається королевою середземноморської кухні: паста. Фабрика Ottima в Граньяно (Неаполь), оснащена технологічно передовими машинами, дотримує суворі процедури та ретельні протоколи, відходячи від відбору муки, яка походить із найкращих твердих сортів пшениці.
Процеси формування, сушіння, пакування та зберігання ретельно виконуються крок за кроком, що робить виробництво макаронних виробів ідеальним поєднанням технології та майстерності.

FIORAVANTI5

Смачні спагетті № 3

Класика, котру полюбляють усі. Незамінні у приготуванні пасти з улюбленим соусом.

Витончені PENNE

Коротка паста, яку так полюбляють діти. Чудово смакують як гарнір до м’ясних та рибних страв.

optima22
ottima65

Вишукані FUSILLI 65

– чудове доповнення до основних страв та салатів.

Грайливі FARFALLE

-окраса будь-якої страви

optima21

Паста OTTIMA

– кращі традиції Італії та спражня феєрія смаку вже на вашому столі.
Все геніальне просто з Магнус Фуд!

Слідкуй за нами і кращими кулінарними шедеврами в

Де придбати

Ми завжди раді новому взаємовигідному співробітництву з мережами, дистриб’юторами, оптовими покупцями, мас медіа, логістичними та транспортними компаніями. Якщо у Вас є будь-які питання, пропозиції завжди звертайтеся, ми відкриті для нового співробітництва:

babych@magnus-food.com
тел.: +38 (098) 260-98-08;
dir@magnusunio.com
тел.: +38 (067) 886-11-61;